Alle theater

2020
Zus Van
regie: Martijn de Rijk
auteur: Lot Vekemans
producent: Stichting Geestdrift i.s.m. TG Zomer

2020
Outlaw
regie: Wieke ten Cate
auteur: Lowie van Oers
producent: De Toneelmakerij

2019
Hamlet vs. Hamlet
regie: Stijn Dijkema
auteur: William Shakespeare
producent: ITA en regieopleiding AHK

2019
Till Death Do Us Part 2050
regie: José Kuijpers
producent: Onderwater Producties

2018
Rishi
(vervanging Roos Eijmers)
regie: Thomas Schoots
auteur: Kees Roorda
producent: Firma Mes

2018
Een Avondje Armoede
(vervanging Roos Eijmers)
regie: Thomas Schoots
auteur: A.H.J. Dautzenberg
producent: Firma Mes / Het Nationale Theater

2018
De Tweede Wereldoorlog eindigt vandaag – Theater Na de Dam
auteur: Arnon Grunberg
producent: Theatergroep Suburbia

2018
Theater Of War
regie: Bryan Doerries
auteur: Sophocles
​producent: De Balie

2017
Eenzame Begeerte
regie: Olivier Diepenhorst
rol: Marie
auteur: Steven Berkhoff
vertaling: Ingmar Heytze
​producent: Theatergroep Suburbia

2017
De Lorentz Formule
regie: Rieks Swarte
auteur: Rik van den Bos
producent: Toneelschuur Producties

2016
FIFA Blatter
regie: Tom de Ket
auteur: Tom de Ket
producent: Janke Dekker Producties

2016
Winterbloemen
regie: Rob Ligthert
auteur: Peer Wittenbols
producent: Theatergroep Suburbia

2016
Bloedverwanten – vergetelheid
regie: Anne van der Linden
rol: Iris (vervanging)
auteur: Haye van der Heyden
producent: Kemna Theater / Senf Theaterpartners

2015
Ploegen
regie: Albert Lubbers
rol: Yvonne
auteur: Volker Schmidt
producent: Theatergroep Suburbia

2013
Haar Naam Was Sarah
regie: Ursul de Geer
rol: Sarah
toneelbewerking: Léon van der Sanden
producent: Bos Theaterproducties

2013
De Huisvrouwmonologen
regie: Geert Lageveen
rol: Saskia
auteur: Sylvia Witteman
producent: Rick Engelkes Producties

2012
Geluk – De Wending
regie: Michiel Johannes Jansen en Veerle van Overloop
rollen: De Dichter, De Soldaat
auteur: Magne van den Berg
gezelschap: De Gelukscompagnie

2012
Ben en Lira
regie: Rik Engelgeer en Erna van den Berg
rol: Lira
auteur: Rik Engelgeer
gezelschap: Stella Den Haag

2012
Dossier Odyssee
regie: Paul Knieriem
rol: Penelope
auteur: Erik-Ward Geerlings
gezelschap: Siberia

2011
Vloek (naar Elektra)
regie: Floris van Delft
rol: Klytaemnestra
auteurs: Floris van Delft en Wolter Muller
gezelschap: Siberia

2010
Shakespeares Strandfeest
auteur en regie: Koos Terpstra
rol: Lotje
gezelschap: Het Zuidelijk Toneel

2010
De Nacht Van De Val
regie: Arthur Kneepkens
auteur: Lot Vekemans
gezelschap: Het Zuidelijk Toneel

2009
Los
regie: Marcus Azzini
rol: Karin
auteur: op basis van improvisatie, Marcus Azzini
gezelschap: Oostpool

2009
Darling you’re free
regie: Sarah Moeremans,
rol: Darling
auteur: Joachim Robbrechts
gezelschap: Generale Oost

2009
Anatol
regie: Matthijs Rümke
auteur: Schnitsler
gezelschap: Generale Oost

2008
Antigone
regie: Hans Sibbel
rol: Antigone
auteur: Sophocles
bewerking: Hans Sibbel
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2007 – 2008
De vrouw met de baard
rol: de vrouw met de baard
auteur en regie: Koos Terpstra
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2006 – 2007
Het Goede Lichaam
regie: Peter Heerschop
auteur: Eve Ensler
Producent: Bos Theaterproducties

2006
Edward II
regie: Marcus Azzini
rol: Isabella
auteur: Christopher Marlowe
gezelschap: Teatro

2003 – 2006
De getemde feeks
regie: Karina Kroft
rol: Katharina
auteur: William Shakespeare
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2005 – 2006
Ajax
regie: Jos Thie
rol: Tecmessa
auteur: Sopocles
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2005
Noir
regie: Floris van Delft
rol: Ruth
auteur: Peter Straughan
camera: Thomas Korthals Altes
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2005
Nemesis / Wraak
regie: Jurgen Tjon a Fong
rol: Klyteemnestra
tekstcollage van: Jurgen Tjon a Fong,
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2003 – 2005
De luitenant van Inishmore
regie: Koos Terpstra
rol: Maureen
auteur: Martin Mc Donah
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2003 – 2004
Zonnekinderen
regie: Koos Terpstra
rol: Lisa
auteur: Maxim Gorki
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2004
Pygmalion
regie: Koos Terpstra
rol: Elisa
auteur: Bernard Shaw
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2003
Sirenen
regie: Fenneke Wekker
rol: Charity
auteur: Fenneke Wekker
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2002 – 2003
Reprise Arturo Ui
regie: Marc Becker en Andre Studt
auteur: Bertold Brecht
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2001 – 2002
Othello
regie: Koos Terpstra
rol: Emilia
auteur: William Shakespeare
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2002
OEBOE!
regie: Lotte van den Berg
auteur: Alfred Jarry
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2002
Lenny Bruce
auteur en regie: Koos Terpstra
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2001
Ridders van de ronde tafel
regie: Koos Terpstra
auteur: Christoph Hein
gezelschap: Noord Nederlands Toneel

2001
Eau Rouge
regie: Alexandra Koch
auteur: Paul Pourveur
gezelschap: Gasthuis

2000
Bedankt
regie: Willibrord Keesen
auteur: Aletta Becker
gezelschap: Bellevue Lunchtheater

2000
Een soort Hades
regie: Agaath Witteman
auteur: Lars Noren
eindexamenvoorstelling Toneelschool Amsterdam

1999
De open plek
regie: John Retallack
auteur: Helen Edmundson
gezelschap: Jeugdtheatergroep Wederzijds

1999
Kater
regie: Mark Rietman en Jules Terlingen
auteur: Jorg Schellekens en Ernest van der Kwast
gezelschap: RO Theater

1996
Fenicische Vrouwen
auteur: Euripides
regie: Johan Simons en Paul Koek,
gezelschap: Hollandia